PrieVyno

Savas kampas – pilnesnis meniu, vis dar geros kainos ir klientų eilės | 4 spalio, 2010

Anties kojelė Savame kampeŠeštadienio vakarą nusprendėme pasivyninti Savame kampe. Pasirinkimas paprastas, mat ir vieta gera, ir kainos nesikandžioja, ir iš vyninių bene geriausiai tinka ramiai pasėdėti, pavakarieniauti ir pagurkšnoti vyno.

Kadangi vakaroti pradėjome anksti, problemų susirasti staliuką nekilo – patraukėme giliau į labiau vyninę primenančią patalpą, kur jaukiai įsikūrėme ant minkštos sofutės. Pirmoji patalpa, nepaisant čia pastatytų vyno bačkų, vis dar yra labiau panaši į knaipę, o ne jaukią vyninę, tad čia prisėsti dažniausiai vengiame. Tiesa, kalbant apie laisvus staliukus – prasidėjus vakariniam pikui, prie įėjimo pradėjo būriuotis eilutė klientų, kurie laukė, kol neatsilaisvins koks staliukas. Kaip vyninei, tai yra labai neblogas pasiekimas. Juk dažniausiai, jei nerandi vietos atsisėsti ar bent prisiglausti, vyno ieškoti patrauki toliau. O štai šioje vietoje klientai kitokie – jie ištikimi ir kantrūs :)

Atsivertę meniu likome nustebinti – čia galima užsisakyti jautienos steiką (akcija – 14.99 Lt) ir anties kojelę (17.99)! Akivaizdu, kad nustebino ne tik pats faktas dėl asortimento, bet ir kainos. Tiesa, nesame naivūs, kad už tokią kainą tikėtumėmės pačios geriausios jautienos, tad nubalsavome už anties kojelę. Deja, iš principo viskas buvo blogai – per mažai troškinta, per mažai skrudinta, patiekta su per saldžiu padažu (ar džemu) ir be jokio garnyro (negi saldus padažas ir saldžios obuolio skiltelės yra visas garnyras? Juk čia ne desertas :) ). Na bet viltis visada gyva – galbūt kažkada bus atsižvelga ir į šiuos komentarus.

Be karštųjų patiekalų meniu taip pat yra ir užtepėlės – juodųjų bei žaliųjų alyvuogių, tunų, saulėje džiovintų pomidorų ir t.t. Paragavome pastarąją, kuri buvo išties padori. Tik duoną (ar batoną) siūlytume pakeisti. Na nedera :) Užtepėlės kaina – 4.99 Lt (4 riekelės minėto batono ir indelis užtepėlės). Galima rinktis ir penkių užtepėlių rinkinį (kaip supratome, tai visko x5).

Vynas ir kiti gėrimai, kaip ir seniau – už itin gerą kainą. Kur matyti kad vynas buteliais kainutų nuo 15 Lt :) Nuotaika šioje vyninėje gera, tačiau ne per daug audringa – kaip tik ramiam pasivyninimui. Tad smagių ir jaukių jums vakarų prie vyno ;)


Įrašyta kategorijoj Vietos
Tags: ,

Parašykite komentarą »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: