PrieVyno

Vivat BoBo Nouveau! | 18 rugsėjo, 2010

Murphy'sPrieš kurį laiką kiek nostalgiškai atsisveikinome su mylimuoju BoBo, o štai vakar, po kelių nesėkmingų bandymų kažkur nusėsti, nusprendėme patikrinti Trakų gatvę. Ir radome – BoBo Nouveau!

Negalėtume pasakyti, kad nenustebino toks naujosios vietos pavadinimas. Tiesa, įdomu ar čia buvo toks susitarimas, ar kažkas buvo pražiopsojęs susitvarkyti reikalingus dokumentus. Na bet mums toks pavadinimas tinka – ir toliau šią vietą bus galima meiliai vadinti Bobiku.

Kas pasikeitė?

 • durys. Buvusios durys virto langu, o langas – durimis. Labai gudrus sprendimas, mat baro pirmas aukštas išties yra mažokas, o tai leido išlošti šiek tiek vietos staliukams.
 • interjeras. Sienos liko tuščios, nuostabusis meno šedevras, atstojęs lempą, pakeistas gražia, bet labiau vyninei tinkančia lempa. Neliko kai kurių tokių mielų smulkmenų – sunkaus metalo meniu dėklų, didžiosios valgiaraščio lentos ir t.t.
 • siena už baro. Vietoj didžiulių per visą sieną išsidėščiusių vyno lentynų dabar šią sieną (ne)puošia medinės tradicinės lentynos su visokio alkoholio buteliais. Taip, senojo BoBo saulėlydyje pustuštės vyno letynos neatrodė labai patraukliai, bet dabartinis variantas tikrai nėra sexy.
 • personalas. Neteko susidurti su virtuve (nors minčių, kas prikišo rankas, yra), bet mergaitėms dirbančioms už baro dar reikia patirties. Kiek subjektyvu, bet senojo BoBo merginos leido toje vietoje jaustis kaip namie.
 • darbo laikas. BoBo Nouveau dirba nuo 16 val. iki nenurodytos valandos. Tai gerai, mat ši vieta niekada nebuvo labai patraukli pietautojams, tačiau buvo didelis traukos taškas naktinėtojams ir rytinėtojams.

Kas išliko? Žinoma, pavadinimas ir vieta, bet ne tik:

 • tamsumas. Ir naujasis BoBo yra tamsus, bet tai jam teikia žavesio.
 • meniu. Su šiokiais tokiais pakitimais liko didžioji dalis prieš tai valgiaraštyje buvusių patiekalų. Taigi ir dabar galite rinktis iš spalvingo asortimento – nuo mėsainių ir tailandietiškų suktinukų iki svogūnų pyrago ir jautienos burgundiškai.
 • alus. BoBo, be to kad buvo galima išsirinkti iš daugybės vyno, turėjo ir gero užsienietiško alaus. Tiesa, rūšių dabar yra ir kitų, bet mes radome savo mėgstamus Erdinger ir Murphy‘s Stout. Verta paminėti, kad alus čia nepigus – iki 16 Lt už bokalą.

Dėl kontingento kol kas sunku kažką ir pasakyti. Užsieniečių, kurie buvo tipiniai senojo BoBo lankytojai, nesutikome. O ką sutiksime kitą kartą, dar bus matyti.

Šiaip negalime pasakyti, kad tai, kas yra dabar, yra blogai. Taip, tai jau nebe vyninė (BoBo bent iš dalies galėjo ja vadintis). Taip, vieta prarado dalį savo dvasios, tačiau galbūt sukurs naują ir kitokią. Tad lankysimės čia vėl ir kviesimės draugus. Vivat BoBo Nouveau!


Įrašyta kategorijoj Vietos
Tags:

Komentarų: 1 »

 1. ar tikrai alus – 16 litų? tada viso gero šiam anksčiau mano mėgtam barui.

  Komentaras sukūrė ramtyns — 6 vasario, 2011 @ 02:42


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: