PrieVyno

Belmonto kriokliai, Perseidai ir beveik tobuli šašlykai | 16 rugpjūčio, 2010

PerseidaiPraeitą ketvirtadienį, belaukdami Perseidų lietaus, susiruošėme toliau nuo miesto centro – į Belmontą. Na juk tarp miškų turėtų geriau matytis dangaus kūnai :)

Iš pradžių nukulniavome į lauko restorano teritoriją. Tikėjomės paskanauti kokią gardžią užtepėlę prie vyno. Deja, užtepėlių neradome, o kitais, kad ir neprastai skambančiais užkandžiais nesusižavėjome. Tad nusprendėme pakeisti savo pasirinkimą ir patraukti į už kelių metrų įsikūrusią to paties Belmonto kavinę. Čia mus pasitiko didžiulis šurmulys, daugybė žmonių ir mėsos, kepamos ant grilio, kvapas. Iš tikro šis kvapas ir privertė mus taip apsispręsti :)

Taigi vakaro meniu pasirinkimas buvo paprastas – šašlykas (kiaulienos ir vištienos). Laukti teko ilgokai (žmonių tikrai daugybė), per tą laiką vietoj alaus, į kurį iškeitėme vyną, gavome giros, Belmonto firminio alaus skonis visai nesužavėjo, tačiau visi aplinkui (tame tarp ir mes patys) šypsojosi ir buvo mandagūs. Tad vakaras ėjosi puikiai.

Apie tai, kad teko ilgokai laukti visiškai pamiršome tuo metu, kai paragavome pirmuosius savo patiekalų kąsnius – šie šašlykai buvo tiesiog dieviški! Niekada nebuvome ragavę taip puikiai grilyje iškeptos vištienos, kuri nors ir apskrudusi, viduje buvo minkšta ir sultinga, o ir kiauliena buvo puiki. Tiesa, mėsa buvo tiesiogine to žodžio prasme nereali. Tad kilo minčių, jog šios puikiosios mėsos gaminime buvo naudojama nitritinė druska… Iš to, kaip jautėmės kitą rytą, panašu, kad su ja buvo ir persistengta…

Tokia pakankamai nesmagi istorija, tačiau norime tikėtis, kad blogai pasijutome dėl kažkokios kitos priežasties. Ši vieta yra išties tobula vasaros vakarui – gamta visai šalia miesto, aptarnavimas pakankamo lygio, o kainos tikrai nesikandžioja, tad šiai vietai suteiksime dar vieną šansą (arba tikėsimės kitų istorijų, kurios patvirtins arba paneigs mūsiškę).

Tiesa, Perseidų lietų matėme – buvo išties labai gražu :)


Įrašyta kategorijoj Vietos
Tags:

Parašykite komentarą »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: