PrieVyno

Vietoj “Savo kampo” – sava vyninė | 5 rugpjūčio, 2010

Vyno statinėIlgai, labai ilgai Vokiečių – Mėsinių gatvių kampe veikė kavinė „Savas kampas“. Daugeliui turbūt yra tekę čia bent kartą užsukti – papietauti, atsigaivinti alumi ar pasižiūrėti krepšinio rungtynių su kompanija. Tai buvo tokia itin paprasta vieta, visai nedvasinga, tačiau ir ne prasta.

Jau prieš gerą pusmetį šią vietą įsigijo Vynoteka. O šis pokytis praeiviams pasidarė pastebimas tik pakankamai neseniai (prasidėjus vasarai :) ) – kai lauke ant Vokiečių gatvės šalia įprastų stalų išdygo ir viena kita statinaitė, skirta parymoti tiems, kas neranda laisvos kėdės. Beje, dingo ir senoji iškaba. Dabar tai yra oficialiai VYNINĖ Savas kampas.

Kas išties įdomu, tai naujųjų savininkų sprendimas visiškai neinvestuoti į interjerą, kas, mūsų nuomone, būtų visai pravartu. Taigi patalpų vidus vis dar labiau tinka senai, nusidėvėjusiai aludei nei vyninei. Tačiau argi vasaros metu reikia lįsti į vidų? Anksčiau minėtos vyno statinaitės – laukimo staliukai dažnai sulaukia kompanijos, mat surasti laisvą sėdimą staliuką ne taip ir paprasta.

Džiugu yra tai, kad šis naujųjų savininkų sprendimas leidžia jiems palaikyti itin geras kainas. Pvz., litrinis ąsotis gaivios sangijos tekainuoja 15 Lt, butelis Lambrusco – 10 Lt ir t.t. Tiesa, užkandžių prie vyno pasirinkimas skurdokas. Juk norėtųsi kokios gardžios užtepėlės :) Tačiau juk per tokius karščius ir nereikia valgyti, o jei jau labai norisi – galima pagriebti sūrio rinkinį, alyvuogių, salotų ar labai vyniškai nuteikiančios keptos duonos ;)

Išvada tokia, kad tai puikus pasikeitimas kaimynystėje. Norėdami praleisti gražų, jaukų ar įdomų vakarą čia neisime, tačiau trumpam pasisėdėjimui ir pasiplepėjimui su draugais čia puiki vieta.


Įrašyta kategorijoj Vietos
Tags:

Komentarų: 1 »

  1. Mano pamėgta vieta :)

    Komentaras sukūrė Vasara — 14 vasario, 2014 @ 10:40


Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: