PrieVyno

Ant ‘Juodo kranto’ Juodasis kalnas – juodai gerai | 22 gegužės, 2010

Juodasis kalnasPo kelionės į Nidą, apie kurią neseniai rašėme, sekė kelionė į Juodkrantę. Tiesa, šį kartą ji buvo labai trumpa ir dideliais apžvalginiais turais nebuvo kada užsiiminėti. Tačiau ir vienos aplankytos vietos užteko su kaupu, pačia geriausia prasme. Tai – Juodasis kalnas.

Mažas viešbutėlis, kol kas teturintis penkis ar šešis kambarius (dar kokie dešimt yra įrenginėjami), nustebino jaukumu ir skoningumu. Tiesa, ir šiokia tokia prabanga. Kas nėra labai įprasta tokio tipo apgyvendinimo įstaigoms Neringoje, čia be viešbučio yra ir restoranas. Ir ne šiaip kavinukė, kur patiekiami pusryčiai, o visiškai normalus restoranas. Be mažos jaukios vidinės erdvės yra pakankamai talpus vidinis kiemas, kuriame vietoj ryškiaspalvių Švyturio ar Kalnapilio skėčių pavėsį suteikia originalūs lininiai stogeliai.

Meniu čia pakankamai didelis – nuo cezario salotų (su tikru padažu), galybės žuvies patiekalų (taip pat ir skanioji dorada), jautienos steikų iki originalios žuvienės, skaniosios prancūziškos svogūnų sriubos bei paties tobuliausio (subjektyvia nuomone) patiekalo – anties kojelės.

Tiesa, kainos nėra labai mažos, tačiau juk tai ne pusryčių kavinė, o restoranas. Steikas apie – 50 Lt, sriuba kiek virš 10 Lt, žuvies patiekalai – 30 – 40 Lt. Už tai porcijos tikrai nepamažintos – čia ne ta vieta, kur po pietų vis dar lieki alkanas. Grečiau jau atvirkščiai :)

Tad jei važiuosite į Juodkrantę, net jei apsistosite ir kitoje vietoje, užsukite į Juodajį kalną – liksite daugiau nei patenkinti.


Parašykite komentarą »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: