PrieVyno

San Marco, BoBo, tobulas sūris ir susitvarkykite savo WC! | 21 kovo, 2010

Šį daugeliui trumpą savaitgalį nusprendėme pagardinti vynu ir tuo, kas tinka prie jo – užkandžiais, žmonėmis ir pokalbiais.

Prieš kurį laiką Pilies gatvės pradžioje atsidarė nauja vyninė San Marco, kuri kaip suprantame priklauso šauniai San Marco ir Divino restoranų grupei. Penktadienį šios naujos vietos aplankyti nepavyko, nes visi staliukai buvo užimti, o stovimam gurkšnojimui ir bendravimui čia vietos nėra. Tačiau šeštadienio vakarą laisvų staliukų buvo, galima sakyti, visi (kurių yra kokie 5 ar 6).

Tik įėjus į vyninę pasitinka įvairaus vyno lentynos bei baras/prekystalis. Čia, beje, vyninės darbo metu galima įsigyti vyno bei užkandžių išsinešimui. Tiesa, užkandžių pasirinkimas nėra didelis. Įdomesni – baklažano suktinukas (puikaus skonio) ir ėriuko kepenėlių paštetas (taip pat labai gardus). Taip pat galima užsisakyti įvairių sūrių bei dešrų/mėsų lėkštę. Vienas iš ragautų sūrių – padavėjos rekomenduotas ožkos sūris vyne – labai subtilaus ir švelnaus skonio. Visi vienbalsiai jį įvertino kaip tobulą

Vakaras žinoma, kaip ir visada baigėsi BoBo, kur netrūko žmonių, klegesio, šuniukų, laipiojančių ant kėdžių ir bandančių padaryti tvarką virtuvėje, bet trūko pilstomo balto vyno ir kitų gėrimų (atsargos kaip visada baigiasi netikėtai…).

Anthony Bourdain’as savo knygoje sako (beje taip sako daugelis reiklių vartotojų), kad nieku gyvu nevalgys restorane, kur yra apšnerkštas tualetas.  Gerti vyną tai ne tas pats, kas valgyti, tačiau gerbiami SanMarco ir BoBo valdytojai, būkit geri, susitvarkykite šiuos apšnerkštuosius savo užeigų kampelius. Ačiū.


Įrašyta kategorijoj Vietos
Tags: , , ,

Parašykite komentarą »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: