PrieVyno

California, BoBo, muštynės ir koks mažas tas Vilnius | 28 vasario, 2010

Šį penktadienį išėjome pasižmonėti. Ir aišku pasivyninti. Kadangi night out prasidėjo vėliau, nei padoru sėsti vakarienei, o baigėsi anksčiau, nei einama šeštadienio pusryčių, tai apie maistą šį kartą nieko pasakyti negalime. Bet įspūdžių vis tiek netrūko.

Vakarą pradėjome California Tapas & Wine bare, kuris prieš porą mėnesių atsidarė Subačiaus g. pradžioje. Čia kartą buvome užėję jau ir prieš tai. Galime nuoširdžiai pasakyti – mums PATINKA ši vieta. Retai taip būna (na Vilniuje aplamai nėra labai daug tų vietų). Bet ši vieta patinka nuo pat pirmo karto. Tam yra pora priežasčių:

– atmosfera. Nieko neįpareigojanti. Paprasta. Jauki. Bet ne tokia visiškai namudiška. Čia puikiai jaučiasi ir kostiumuoti verslininkai po darbo užsukę stiklui atsipalaidavimo, ir paskutinių kursų studentai, ir visi kiti, kuriems patinka pasivyninti.

– muzika. Absoliučiai skonio reikalas, bet mūsų skonį atitinka puikiai – ant sienos nuolat projektuojami įvairūs muzikiniai klipai ir koncertai. Daug 80-90-tųjų muzikos. Depeshų, Take That‘ų :) Bet daug ir naujesnės. Žodžiu – jėgelė.

– baras. Masyvus, gražus baras su tokiom pat kėdėm. Juk ne kiekvienoj vietoj norisi sėdėti prie baro. Bet ši vieta – ta, kurioje norisi.

Tiesa, aptarnavimas kol kas pusėtinas – nors merginos tikrai mielos, toks jausmas, kad per savo šypsenas kartais pamiršta atnešti užsakymą. Bet tai nėra tragiška. O apie maistą kol kas nieko pasakyti negalime – tam bus kitas dublis.

Mūsų galvose ši vieta stoja į konkurenciją su taip pamėgtu BoBo. O pagrindinis privalumas – šviesa, kurios BoBo dažnai pritrūksta.

Šiaip ar taip, neatsispyrėme pagundai ir šį vakarą pratęsti BoBo. Čia kaip visada, tie patys žmonės, tas pats veiksmas. Tiesa, čia nutiko ir šis tas nelabai įprasto – šiokios tokios muštynės. Kaip supratome iš šono, kai kuriuos lankytojus savininkas bandė atvėsinti gatvėje. O atsivėsino bene abi konflikto pusės…

Čia beje supratome ir koks mažas tas mūsų Vilnius. Sėdėdami Californijoj sutikome Lidiją (kurią pažįsta kompanjonai, tad teko paplepėti), o nuėję į BoBo sutikome… na žinoma, kad tą pačią Lidiją. Tai ir klausimas tada kyla – negi Vilniuje yra tik pora barų, kuriuose galima padoriai ir nesistumdant pasivyninti?


Įrašyta kategorijoj Vietos
Tags: , ,

Parašykite komentarą »

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: